Demka otomatik kepenk Sistemleri Firma profili

Demka Otomatik Kepenk® 7/24 Servis 0212 689 90 45 Whatsapp Hattı 0543 764 35 04
Demka Kepenk 2004 yılından bu güne Sektör deneyimine sahip firmadır. Otomatik kepenk sistemleri yaparak sektöre giriş yapmıştır. Güncel Teknolojik ekipmanlar ürünler kullanılarak, otomatik kepenk otomatik panjur, fotoselli kapı, bahçe kapıları garaj kapı sistemleri hizmetlerimiz ile şirketimiz çalışmalarımıza ticaret hayatımıza devam etmektedir.
Sektörde olan başarısını köklü ve kurumsal firmalara yaptığı başarılı çalışmalar ile kanıtlamıştır, yenilikçi Sistemleri de takip ederek hızlı ve güvenilir şekilde sizlere en iyi şekilde hizmet etmeyi hala sürdürmektedir.Bizim için Müşterilerimizin memnuniyeti maksimum seviyede önemlidir.
Dükkan ve mağaza kapılarından, endüstriyel fabrika kapılarına kadar hertürlü ebatta kepenkler için imalat,montaj ve geniş servis ağıyla yanınızdayız. Kepenk,panjur,fotoselli kapı,bariyer ve diğer tüm otomatik kapı sistemlerinde estetiği ve sağlamlığı sunuyoruz. Demka Kepenk

OTOMATİK KEPENK SİSTEMLERİ

Demka kepenk Sistemleri Olarak yeni Teknolojik Ekipmanlar kullanılır Çalışmalarımız garantili Sistemler kullanılarak yapılması önceliklerimiz ARASINDA yer ALIR. DEMKA kepenk , sarmal kapı, daraba vb Gibi bircok isimle ANILAN vertical Çalısan Bir kapı MODELİDİR. Panjur Olarak ingilizce literatürde adlandırılır. Kepenkin Üst tarafında yararlanılır Motor şaftının dönmesi Ile kepenk lamellerinin bunun Üzerine sarılması sonucu açılıp kapanma islemi Yapar.

OTOMATİK PANJUR SİSTEMLERİ

Demka Panjur Sistemleri Olarak yeni Teknolojik Ekipmanlar kullanılır Çalışmalarımız garantili Panjur Sistemler kullanılarak yapılması önceliklerimiz ARASINDA yer ve ALIR . DEMKA Panjur ya da panjur, ahşap, plastik ya da metal kanatlardan oluşan ve bir pencerenin dışına takılan koruma düzeneği. Aynaları, sabit ya da hareketli, dar, eğik paletlerden oluştuğu için, panjur havalandırmayı ve dışarıdan görünmeden dışarıyı görmeyi sağlar.

FOTOSELLİ KAPI SİSTEMLERİ

Demka kepenk Sistemleri Olarak Fotoselli kapılar ürelip montajlanırken yeni Teknolojik Ekipmanlar kullanılır Çalışmalarımız garantili Fotoselli Kapı Sistemleri kullanılarak yapılması önceliklerimiz ARASINDA yer ALIR. Demka kepenk Sistemleri Olarak Fotoselli kapılar ürelip montajlanırken yeni Teknolojik Ekipmanlar kullanılır Çalışmalarımız garantili Fotoselli Kapı Sistemleri kullanılarak yapılması önceliklerimiz ARASINDA yer ALIR.
TOP SERVİS ARAMA BUTONU